خدمات چاپ اسپان نیکاپود
خدمات اسپان نیکاپود
خدمات نیکاپود

چاپ اسپان‌باند

محصولات نبافته علاوه بر مصارف ساده آن در بسیاری از محصولات به صورت طرح‌دار چاپ خورده مورد نیاز است از این رو نیکاپود با در اختیار داشتن دستگاه‌های چاپ در عرض ۱۶۰ دو رنگ و ۱۲۰ شش رنگ قادر به تولید این شاخه از این محصول در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف است. با توجه به اینکه توان تولیدی مجموعه نیکاپود تا روزانه ۵۰ هزار متر می‌باشد در کوتاه‌ترین زمان منسوجات طرح‌دار تقدیم مشتریان محترم می‌گردد.

اسپان باند التراسونیک شده

در بسیاری از شاخه‌های تولیدی تولید کنندگان نیاز به این موضوع که اسپان باند مورد استفاده باید حجیم‌تر و نرم‌تر باشد را احساس نموده‌اند از این رو نیکاپود با در اختیار داشتن دستگاه دوخت اولتراسونیک قادر به تولید اسپان باند چند لایه حجیم و ضخیم‌تر برای مصارف مورد نیاز می‌باشد.

اسپان باند گل برجسته (emboss)

نیکاپود برای اولین بار در ایران اقدام به تولید اسپان باند گل برجسته یا emboss نموده این محصول با هک شدن طرح به روی پارچه جلوه خاص و منحصر به فرد را برای تولید محصولاتی خاص امکان‌پذیر نموده است.

اسپان لمینت پزشکی

با توجه به نیاز جامعه پزشکی برای استفاده از البسه یکبار مصرف و نیز روتختی‌های ضد آب نیکاپود با در اختیار داشتن اسپان باندهای لمینت تنفسی و کوتینگ توان ارایه این دسته از منسوجات نبافته را داشته و در گرماژ مختلف در اختیار مشتریان محترم قرار می‌دهد.

اسپان باند ساده

نیکاپود با توجه به در اختیار داشتن نمایندگی رسمی فروش منسوجات نبافته اسپان باند کارخانه زرین حریر بافتیران، این امکان را به مشتریان محترم می‌دهد که اسپان باندهای مورد نیاز خود را به قیمت کارخانه در تمامی گرماژ (از ۱۰ الی ۲۰۰ گرم) در ۱۸ رنگ متنوع تهیه نماید

 

موارد استفاده اسپان باند:

ساک دستی (bag shop)

یکی از مصارف منسوجات نبافته اسپان باند در زمینه تولید ساک‌های خرید می‌باشد که جایگزین بسیار مناسبی برای کیسه‌های پلاستیکی بوده و با توجه به مضرات کیسه‌های پلاستیکی برای محیط زیست و تجدید پذیر بودن اسپانبان این محصول گزینه بسیار مناسبی جهت تولید ساک‌های خرید است.

زیراندازهای مسافرتی

از دیگر مصارف اسپان باند تولید زیراندازهای مسافرتی می‌باشد استفاده از پارچه‌های اسپان باند برای لایه‌های زیرین و رویی و استفاده از پشم شیشه فوم‌های یک میل و… برای لایه وسط جهت ایجاد خاصیت ضد آب و نفوذ ناپذیری در مقابل رطوبت در زیرانداز های مذکور بسیار رایج میباشد.

مصارف خانگی و آشپزخانه

اسپان باند های ساده و چاپدار در زمینه مصارف خانگی برای تولید اقلامی نظیر پیش بند های آشپزخانه بقچه های لباس، نم گیر، نظم دهنده لوازم آرایشی، جوراب، لباس و… استفاده میشود.

مصارف پزشکی

یکی دیگر از مهم‌ترین مصارف منسوجات نبافته اسپان باند در زمینه تولید تجهیزات پزشکی است از پارچه‌های چاپ‌دار کودک و بزرگسال در گرماژ‌های پایین تر جهت ماسک‌های سه لایه و سه بعدی و در گرماژ‌های بالاتر جهت گانهای پزشکی روکش‌های تخت و یونیت در کلینیک‌ها بیمارستان‌ها و مراکز زیبایی استفاده می‌شود.

صنعت بسته بندی (paching)

از پارچه‌های اسپان باند در صنعت بسته‌بندی در مواردی نظیر تولید کیسه‌های برنج چای کیسه‌ای صنایع اتومبیل قطعات یدکی کشاورزی مبلمان و… استفاده میشود. مجموعه نیکاپود طی سال‌ها همکاری با شرکت‌های مختلف از طریق انجام چاپ لوگوهای اختصاصی شرکت‌ها در این زمینه فعالیت می‌کنند

 

خدمات نیکاپود